Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Saseksas Universitātes (Lielbritānija) Prof. Kerolainas Basetas (Caroline Bassett) vieslekcijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.09.2018.

Pēcdoktorantūras projekta “Identitātes digitizācija: atmiņa, naratīvs un dzimte kibertelpā” (1.1.1.2/VIAA/1/16/026) ietvaros 2018. gada 19. un 20. septembrī LU HZF Dzimtes studiju centrs aicina uz Saseksas Universitātes (University of Sussex), Lielbritānija Mediju un komunikācijas profesores Kerolainas Basetas (Caroline Bassett) vieslekcijām.

 Profesores pētnieciskās intereses ietver digitālās kultūras, digitālās humanitārās zinātnes, mediju studijas, dzimtes un kibervides mijattiecību, kritiskās teorijas, apziņas filozofijas laukus. Pašlaik viņa docē divās universitātēs –  Saseksas Universitātē Lielbritānijā un Helsinku Universitātes Digitālo humanitāro zinātņu centrā (Somija).

 

 Lekciju temati:

Dzimte, zinātne un mākslīgais intelekts (Gender, Science, and A.I.) – 19.sept. plkst 16.30, 202.telpā

Digitālās tehnoloģijas, nākotne un utopija (Digital Technologies, Future, and Utopia) – 20. sept. plkst 12.30, 323. telpā

Lekcijas notiks angļu valodā ar īsu ievadu latviešu valodā.

 

Aicināts ikviens interesents!  

 

 

 

Pasākuma atbalstītāji un partneri

LU HZF Dzimtes studiju centrs, University of Sussex, Center for Digital Humanities at the University of Helsinki

Dzimtes studiju Centrs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
21.04.2018.

Dzimtes studiju centrs

 

Digital Humanities Benelux 2018 pasākuma apmeklēšanas plāni
Marija Semjonova
06.05.2018.

Pasākuma DH Benelux 2018, Amsterdama apmeklēšana

No 6.-9. jūnijam pēcdoktorantūras projekta vadītāja – Dr. Philol. Marija Semjonova un projekta zinātniskā konsultante prof. Irina Novikova piedalīsies labās prakses pārņemšanas pasākumā – Digital Humanities Benelux, 2018, kas norisināsies Amsterdamas Starptautiskās sociālās vēstures Institūtā (International Institute of Social History) (Nīderlandes). Pasākums apvienos sevī jaunāku atklājumu digitālajās humanitārajās zinātnēs darbnīcas un apaļo galdu apspriedes, kā arī kļūs par produktīvu platformu projekta galvenā mērķa – analītiskās platformas-laboratorijas pētniecības humanitārajās un sociālajās zinātnēs veikšanai LU un ārzemju studentiem. Pasākuma notikumi tiks detalizēti aprakstīti DzSC mājas lapā, sadaļā “Pēcdoktorantūras projekts” uzreiz pēc pasākuma noslēguma.

Deatalizēta pasākuma programma ir atrodama DH Benelux 2018 mājas lapā:

http://2018.dhbenelux.org/draft-programme/detailed-programme/

Pasākuma apmeklēšana ir finansēta no ERAF projekta nr. 1.1.1.2/VIAA/1/16/026 “Identitātes digitizācijas: atmiņa, naratīvs un dzimte kibertelpā” līdzekļiem un ir neatņemama daļa no projekta rezultatīvo rādītāju klāsta.